POPPIXIE

Winx Club çizgi dizisine 3. sezonda katılan miniperilerden oluşan PopPixie’ler, sevimlilikleri ile kısa sürede çocukların sevgilisi olmuşlardır.

(52X13′) Winx Club çizgi dizisine 3. sezonda katılan miniperilerden oluşan PopPixie’ler, sevimlilikleri ile kısa sürede  çocukların sevgilisi olmuşlardır.  Başlıbaşına birer karakter haline dönüşen bu şirin miniperiler için ayrıca tasarlanan PopPixie çizgi filmi Türkiye’de Kasım 2010’dan beri hafta içi hergün Smart Çocuk’ta yayınlanıyor. Çok yakında ulusal bir kanalda da yayınlanmaya başlayacak.

Sihirli evrenin sakin ve gözlerden uzak bir köşesinde Pixie Köyü’nde pixieler, cüceler, hayvanlar, ve elfler komik, macera dolu ve eğlenceli bir yaşam sürmekteler. Her Pixie’nin kendine özgü bir yeteneği ve misyonu var. Yetenekerini arkadaşlarının iyiliği için kullanan Pixieler, Hayat Ağacı’ndan Sihirli Top kazanıyor ve Poppixie oluyorlar…

Çocuklara olumlu davranışlarla ilgili ilham veren, iyimserlik ve dostluk duygularını pekiştiren, renkli ve komik bir çizgi dizi!

Galeri