WINX CLUB – KAYIP KRALLIĞIN SIRRI

Winx Club’ın sihirli perilerinin unutulmayacak maceraları bu filmde.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FgzfQdROjNQ[/youtube]

” Winx Club’ın sihirli perilerinin unutulmayacak maceraları bu filmde… “

Yönetmen: Iginio Straffi
Senaryo: Iginio Straffi
Yapım: 2007, İtalya
Süre: 85 dakika
Tür: Çizgi Film
Resmi Web Sitesi: www.winxclubthemovie.com
İthalat ve Türkiye Hakları: Filma Ltd.
Dağıtım: Bir Film
Vizyon Tarihi: 22.02.2008

“Winx Club – Kayıp Krallığın Sırrı” adlı filmde Hepsi grubu: “Sen Bir Tanesin” ve “Sadece Bir Kız” adlı iki parçayı seslendirdi.

“Winx Club – Kayıp Krallığın Sırrı”:
On altı yıl önce Sihirli Boyut’un en güçlü savaşçı büyücüleri kendilerini, mutlak kötüyle savaşmak adına kurban ettiler. Bu savaşta ailesi kaybolan ve gezegeni Sparks yok edilen Prenses Bloom, ablası Daphne’nin kendini feda etmesi sayesinde kurtulur. Bloom dünyada kendisini evlat edinen aile tarafından, sıradan bir kız olarak büyütülür … ta ki bir peri olduğunu öğrenene kadar.

Peri güçlerini geliştirmek için gittiği Alfea Peri okulunda kendi gibi peri olan 5 arkadaşı ile Winx Club’ı kurar ve birbirlerine kenetlenerek kötülüğe karşı savaşırlar. Bloom kayıp ailesini ararken, sır perdeleri de aralanıyor mu?

Winx Club yeni düşmanlarıyla karşı karşıya…

Bloom hayatının en zor ve en önemli mücadelesinde arkadaşları, Flora, Stella, Layla, Miusa ve Tecna ile; karanlık boyutun derinliklerine girip ailesini bulabilecek; mutlak kötüyle savaşıp, kendi köklerine dayanan gizemi ortaya çıkarabilecek mi?

Acaba Winx Club, kabuslarındaki en korkunç yaratıkları yenip, Sparks’ın son kralını bulabilecek mi? Bloom, Kayıp Krallığı kurtarıp Sparks Prensesi olmayı başarabilecek mi?

Sihirli Boyut’un yazgısı, bu savaşa bağlı…

2004 yılında ortaya çıkan karakterleriyle 130 ülkede çok geniş bir hayran kitlesine ulaşan Winx Club, Türkiye’de!

200.000’in üzerinde aktif internet sitesi üyesi
Ortalama 35.000 satışlı aylık dergisi
2007 Okul sezonunda 20 Milyon € ciroyu aşan yüzlerce lisanslı ürünle geniş kitlelere ulaşmıştır.

“Winx Club – Kayıp Krallığın Sırrı” adlı filmde Hepsi grubu: “Sen Bir Tanesin” ve “Sadece Bir Kız” adlı iki parçayı seslendirdi. Şarkılarıyla filme neşe katan Hepsi grubu üyeleri, “Hayranlarımız bu filmi izlerken eminiz ki büyük keyif alacaklar. Biz klip çekimlerinde çok eğlendik” dediler.

Galeri