REGAL AKADEMİ

Winx Club’ın yaratıcısı Rainbow’dan yepyeni bir çizgi film!

Masal yolculuğu başlasın! Rose, Dünya’da normal yaşamı olan sıradan bir kızdır, ta ki aslında bir masal ailesinin üyesi olduğunu öğrenene ve Regal Akademi’ye “düşene” kadar! Bu, sakar ve heyecanlı kahramanımız Rose’un maceralarının sadece başlangıcıdır. Arkadaşları Joy, Astoria, Hawk ve Travis ile beraber, Dünya’da yasaklanan ve geri dönmenin yollarını arayan masal kötülerini engelleyebilecek midir?

Sinderella, Pamuk Prenses, Rapunzel, Kurbağa Prens gibi en sevilen masal kahramanlarının torunlarının bir araya geldiği masal okulu Regal Akademi’nin sihirli dünyasının kapılarını aralayan bu yepyeni çizgi dizi, 4-8 yaş arası kız çocuklarını hedefliyor! İçinde barındırdığı sihir, arkadaşlık ve komedi unsurlarıyla Regal Akademi şimdiden kız çocuklarının gözdesi olmaya aday!
Türkiye’de lisans haklarını Filma’nın yönettiği Regal Akademi’nin, her biri 22 dakikalık toplam 26 bölümden oluşan ilk sezonu, Nisan 2017 itibariyle PLANET ÇOCUK ve NICKELODEON kanallarında çocuklarla buluşacak! Oyuncakları Eylül 2017’de GIOCHI PREZIOSI tarafından lanse edilecek. Dergi ve kitapları ise Eylül 2017 itibariyle DOĞAN EGMONT tarafından piyasaya çıkarılacak.
Regal Akademi dünyasına erişim sağlayacak websitesi www.regalacademy.com , düzenli olarak yeni video içeriklerinin eklendiği You-tube kanalı, Facebook sayfası, zengin oyun & aplikasyon seçenekleri ve birbirinden sihirli 12 şarkısı ile Regal Akademi, kız çocuklarının sevdiği her şeyi içinde barındırıyor!
http://www.regalacademy.com