WINX CLUB

Winx Club, 2004 yılından beri Türkiye’nin 1 numaralı çocuk markası!

Türkiye’de 2004 yılında başlayan Winx Club markasının  lisans macerası devam ediyor. Bir çok sektörde, hem kız hem de erkek çocuklarına yönelik lisanslar arasında, en çok satan lisanslı çocuk karakteri olmayı sürdürüyor.

ÇİZGİ FİLM: Winx Club çizgi filmi, şimdiye kadar aralıksız Kanal D, D Çocuk, Star TV, Nickelodeon, Show TV gibi  televizyon kanallarında yayınlanmıştır. Hala Cumartesi, Pazar sabah 09:00’da Show TV’de ve Nickelodeon’da devam etmektedir.

5. sezon bölümlerinden itibaren, yeni bölümleri  Nickelodeon işbirliği ile hazırlanmaktadır. 40 farklı sektörde, 60 milyon euronun üzerinde perakende değeri olan Winx Club’ın  çizgi film yayınları; sihir, müzik, doğa, arkadaşlık temalarını içeren maceraları ile  devam etmektedir.

SİNEMA: Winx Club-Kayıp Krallığın Sırrı ilk sinema filmi 22 Şubat 2008’de,  ikinci sinema  filme Winx Club Sihirli Macera 29 Ekim 2010,da gösterime girdi.  Her biri 100 kopya ile 250.000’e yakın seyirci sayısına ulaştı. 3. Sinema filmi 2014 yılında gösterime girecektir.

7571156

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Winx Club karekterlerinin giysileri, İtalya’nın ünlü moda markaları Prada ve DG’nın tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır. Moda Winx Club’ın önemli bir öğesidir.  Şık giysileri ve birbirlerinden farklı karakter yapılarıyla her çocuğa hitap eden Winx Club çocuklar arasında moda markası olmuştur.

SOSYAL MECRA: Winx Club; youtube, facebook  gibi  sosyal paylaşım ağlarında aktif olarak yer almaktadır.

www.winxclub.com  web sitesi  20’den fazla dilde online yayında!  Dünya genelinde aylık 2 milyon ziyaretci ve  25 milyon sayfa görünürlüğüne sahip. Türkiye’de  üye sayımız 300 bini aşmıştır.

winxclub web page

 

Aylık ziyaretçi sayısı Türkiye’de 180 bin kişi üzerindedir.

www.facebook.com/winxclub  resmi  sitesindeki  takipci sayısı,  458 bin kişidir.

Winx Club Youtube Channel’da; 10 dilde yayında olan Winx Club türkçe  içerikleri aylık 1,5 milyon kişi tarafından izlenmektedir.

 

winx facebookfilma youtubeYeni sezon çizgi film içeriği ile özdeşleşen ve okyanusun derinliklerinde  geçen  yeni macera, Winx Sirenix Gücü  oyunu şimdi Türkçe olarak  App store ve Google Play’de ücretsiz!

ETKİNLİK:  Lider bir marka olan Winx Club Türkiye’de ilkleri gerçekştirdi!

  • İlk kez Türk bir tiyatro ekibi ile yazılan ve sergilenen  Winx Club Müzikali,
  • 5. sezon çizgi dizinin su altı temasından yola çıkarak Akvaryumda, köpek balıklarıyla yüzen,  senkronize Winx Club dans gösterisi,
  • Winz Club çizgi  karakterlerinin oluşumunu  içeren ve   başlangıçtan renklendirilmesine kadar çizim aşamalarını gösteren eskizlerden oluşan tüm Türkiye’de 9 ili gezen  Çizgilerle Winx Club Sergisi,
  • AVM’de dans gösterisi, Çocuklarla buluşma gibi bir çok AVM etkinlikleri,

etkinlik (2)

 

 

 

 

Lisans;

•2004 yılın Ekim ayından beri aralıksız her ay yayınlanan dergimiz halen  Doğan Egmont Yayıncılık lisansı altındadır.

• Yaygan; Çanta&Kırtasiye, Adore; Oyuncak, Panço; Tekstil, Uğur İç Dış Tic.; Ayakkabı, , Zorlu; Ev tekstili  Lisans haklarına sahip olan lisansiyelerimizden bazılarıdır.  İç giyimden , kozmetiğe, çeşitli oyuncak gruplarından, halıya, elektrik  prizlerine  kadar daha onlarca kategoride lisansiyelerimiz ve  lisansllı ürünlerimiz bulunmaktadır.

 

Galeri