YO-KAI WATCH

BAZI GARİP ŞEYLERİ GÖRMENİ SAĞLAYAN ÖZEL BİR SAATİN OLDUĞUNU HAYAL ET!

Farkında olmasan da, restoranda yanlış siparişi vermenin, tuvalette telefonu yere düşürmenin nedeni, «Yo-kai» denilen görünmez hayaletlerin bunu sana yaptırmalarıdır. Sıcak bir yaz gününde kahramanımız Nate edindiği sihirli saat sayesinde Yo-kai’ları görebilen ve onlarla iletişim kurabilen tek kişidir. Günlük küçük problemlerin arkasında hep Yok-ai’lerin olduğunu keşfeder. Nate’in görevi ise karşılaştığı Yo-kai’larla iletişim kurup onları süper kankisi haline getirmek.

6-11 yaş arası erkek çocuklarını hedefleyen Yo-kai Watch, içinde barındırdığı “hayal gücü & keşif”, “eşsiz Yo-kai karakterleri”, “esprili ve çılgın maceralar” ve “arkadaşlık & biriktirilebilirlik” temaları ile çok kısa zamanda tüm dünyada çocukların sevgilisi oldu! ilk olarak Japonya’da, ardından Amerika ve Avrupa’da çok büyük başarı yakalayan Yo-kai Watch, şimdi Türkiye’deki hayranlarıyla buluşuyor.

Her biri 26 dakikalık, toplam 78 bölüm çizgi filmi bulunan Yo-kai Watch, Tokyo’da Ocak 2014’ten beri yayında. Japonya’da sadece 20 Ayda 2 Milyar Euro’luk Franchise yarattı. Yo-kai Watch sinema filmi, Star Wars’u dahi geride bırakarak 2016 yılının ilk aylarına imzasını attı!

Amerika’da ise Ekim 2015’te TV’de yayınlanmaya başlayan Yo-kai’nin oyuncakları 1 Ocak 2016’da raflarda yerini aldı. Nintendo 3DS video oyunu ise Kasım 2015’te lanse edildi.

Türkiye’de lisans haklarını Filma’nın yönettiği Yo-kai Watch, 4 Nisan itibariyle her gün saat 16:00’da Cartoon Network’te yayınlanmaya başladı. Oyuncakları Ağustos’ta Hasbro tarafından lanse edilecek.

Yo-kai dünyasına erişim sağlayacak portal www.yo-kai-world.com, düzenli olarak yeni video içeriklerinin eklendiği You-tube kanalı, zengin mobile oyun ve aplikasyon seçenekleri ile Yo-kai Watch, Türkiye’de erkek çocuklarının en gözde karakteri olmaya aday!

www.yo-kai-world.com

 

Galeri