Nicolas Hoult ve Kevin Spacey’den ‘Çavdar Tarlasındaki Asi’ 6 Ekim’de sinemalarda

Kevin Spacey ve Nicholas Hoult’un başrolünde oynadığı bir dönem filmi olan Çavdar Tarlasındaki Asi (Rebel in the Rye) 6 Ekim’de vizyona giriyor.

Efsanevi J. D. Salinger’ın dünyası, çağımızın en şöhretli, tartışılan ve bilmecelerle dolu yazarlarından birini şekillendiren deneyimleri gün yüzüne çıkaran bu filmle hayat buluyor. Renkli 20. Yüzyılın ortalarında, New York’ta geçen Çavdar Tarlasındaki Asi, genç Salinger’ın (Nicholas Hoult) sesini arayışının, sosyete meşhurlarından Oona O’Neill (Zoey Deutch) ile yaşadığı gönül ilişkisinin ve İkinci Dünya Savaşı cephelerindeki mücadelesinin izini sürüyor. Bunlar, ona bir gecede şöhretin -iyi ve kötü- kapılarını aralayan ve onu hayatının kalanında toplumdan uzak bir yaşam sürmeye iten başyapıtı Çavdar Tarlasında Çocuklar’ı ortaya çıkaran deneyimlerdir. Kevin Spacey ve Sarah Paulson’un da oyuncu kadrosunda yer aldığı Çavdar Tarlasındaki Asi, Amerikan edebiyatının kurallarını yıkıp, yeniden tanımlayan, çok az kişinin anladığı bir dâhinin hayatına etkileyici bir pencere açıyor.

Oyuncular: Nicholas Hoult, Kevin Spacey, Sarah Pauson, Zoey Deutch                                       Yazan & Yöneten: Danny Strong                                                                                Yapımcılar: Bruce Cohen, Thad & Trent Luckinbill, Jason Schuman, Molly Smith, Danny Strong    Süre: 106 dak
Yapım Yılı: 2017
Ülke: ABD