SUBURBICON Filmine Çift Kişilik Sinema Bileti Kazanma Şansı!

Yönetmenliğini George Clooney’nin yaptığı; Matt Damon, Julianne Moore ve Oscar Isaac gibi başarılı oyuncuların başrolü paylaştıkları Suburbicon filmi 8 Aralık 2017 Cuma günü vizyona giriyor!

D&R’ın online sitesinden yapacağınız 60 TL ve üzeri DVD ve Bluray alışverişlerinizde 2 kişilik sinema bileti kazanma şansı sizleri bekliyor. Yalnızca internet sitesi (www.dr.com.tr) üzerinden yakalayacağınız bu şans için acele edin!

http://www.dr.com.tr/kataloglar_/sinema-bileti-hediye/4877#/page=1/sort=soldcount,desc/categoryid=0/clog=4877/parentId=0/price=-1,-1

Filmin Konusu: Uygun fiyatlı evleri, bakımlı bahçeleriyle SUBURBICON, ailelerin huzur içinde yaşadığı bir mahalle, adeta cennetten bir köşedir. Ama SUBURBICON’ın bu sakin görüntüsü, rahatsız edici bir gerçeği saklamaktadır. Lodge ailesinin reisi Gardner Lodge (Matt Damon) mahallenin şantaj, ihanet ve intikamla bezeli karanlık sokaklarında büyük bir maceraya atılmak zorunda kalacaktır. Bu, çok ama çok kötü kararlar almış, çatlak insanların masalı. Burası, SUBURBICON.