WINX Club Su Altı Dans Gösterisi

1564

“Winx Perilerinin sihirli dünyası muhteşem bir su altı şovu ile Kurban Bayramı’nda Turkuazoo Akvaryum’da çocuklarla buluşacak. “

Kurban Bayramı’nda Winx Perileri’nin Bayrampaşa’daki Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo’da köpekbalıkları arasında yapacağı sualtı şovuyla bütün çocuklar eğlenceye doyacak, Turkuazoo Akvaryum 24-29 Ekim tarihlerinde tüm çocuklara 21 TL yerine 15 TL olacak.

Turkuazoo Akvaryum Kurban Bayramı’nda çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için, bayram tatilini muhteşem bir şovla renklendiriyor. Açıldığı günden bu yana yaptığı birbirinden eğlenceli su altı şovları ile ziyaretçilerin beğenisini kazanan Turkuazoo Akvaryum’da çocuklar, 25-29 Ekim tarihleri arasında 14:15, 15:15 ve 16:15 saatlerinde “Winx Club Sualtı Dans gösterisini” izleyerek unutamayacakları bir bayram geçirecekler. Üstelik 24-29 Ekim tarihleri arasında 5 günlük bayram tatili boyunca 16 yaşına kadar olan bütün çocuklar, dev akvaryumu 21 TL yerine 15 TL’ye gezecek, aktivitelerle eğlenecek ve dünyada ilk defa gerçekleşecek Winx perilerinin 5. Sezon filminde de yer alan sualtı dans gösterisini görme fırsatını yakalayacaklar.